Moduláris munkaasztal
Obrázok sa dá zväčšiť s klávesou CTRL + rolovaním kolieska myši
Zobraziť zväčšene

Modulárny pracovný stôl 125x62x105cm

WB1210

Dielenský stôl je navrhnutý pre vysoké zaťaženie s jednoduchou a rýchlou montážou. Môže byť použitý v dielni, v garáži ako pracovný stôl alebo dokonca ako baliaci stôl. Stabilné kovové nohy sú individuálne nastaviteľné, preto aj na nerovnom povrchu sa dá nastaviť úplne vodorovná pracovná plocha.

Viac detailov

Skladom

Prosíme Vás, pre zistenie presných skladových zásob kontaktujte našich kolegov! Ďakujeme.

Cena bez DPH:
94,47 €
Cena s DPH:
113,36 €

Zavolajte nám:

+421 915 827 774

Nákup cez GRENKE

Živnostníci a obchodné spoločnosti vybraný tovar môžu nakúpiť aj na leasing!
Pre ďalšie informácie kliknite sem.

Grenke kalkulačka

Viac informácií

Dielenský stôl je navrhnutý pre vysoké zaťaženie. Môže byť použitý v dielni, v garáži ako pracovný stôl alebo dokonca ako baliaci stôl. Stabilné kovové nohy sú individuálne nastaviteľné, preto aj na nerovnom povrchu sa dá nastaviť úplne vodorovná pracovná plocha. Nastaviteľné nohy sú vybavené s extra protišmykovou úpravou pre vyššiu stabilitu. (Kolesá nie sú výškovo nastaviteľné.)

Zostavenie montážneho stola je veľmi jednoduché a rýchle (cca. 10 min.), nevyžaduje sa žiadne vŕtanie. K montáži nie sú potrebné špeciálne stroje alebo náradie, iba 13mm vidlicový kľúč.

Rám stola:

Rám stola je vyrobená z pozinkovanej oceľovej konštrukcie s práškovým lakovaním. Nohy sú vyrobené z masívnej oceľovej rúry s priemerom 60mm a hrúbkou steny 1,5mm. Spojovacie prvky sú vyrobené zo zosilneného oceľa s práškovým lakovaním, s priemerom 34mm a hrúbkou steny 2mm.

Závitovo-nastaviteľné nivelačné nohy s protišmykovou úpravou. Výška nastavenia 0-30mm. Výškovo nastaviteľné spojovacie prvky.

Nohy sú upevnené pomocou skrutiek tessauer, takže sa môžu kedykoľvek rozobrať a znovu poskladať bez poškodenia alebo oslabenia pracovnej dosky.

Pracovná doska:

Pracovná doska je vyrobená z extrémne silnej bukovej multiplexovej dosky s hrúbkou 25mm, ktorá dáva pracovnej ploche vynikajúcu nosnosť. Multiplexová pracovná doska je oveľa silnejšia ako MDF, latovka, škárovka, preglejka alebo dyhová doska a je odolná proti mechanickému namáhaniu.

Horná časť pracovnej dosky je lakovaná v dvoch vrstvách a je umývateľná, dolná časť je lakovaná v jednej vrstve. Pre pohodlnú prácu sú hrany pracovnej dosky zaoblené.

Pracovný stôl sa dá modulárne prepojiť s viacerými pracovnými stolmi, čím sa vytvorí veľká pracovná plocha.
Do pracovného stola je možné voliteľne namontovať jednu alebo viac prídavných políc.
Na pracovný stôl sa dá voliteľne namontovať perforovaný panel, ktorý pomáha pri usporiadaní náradia, ktoré sa pravidelne používajú.

Pod pracovný stôl je možné umiestniť dielenský vozík na náradie (iba pod stôl s výškou 105cm, v prípade že nie je namontovaná polica).

Na obidve strany pracovného stola sa dá namontovať držiak na papierové uteráky, na ktorý sa dá umiestniť papierový uterák so šírkou 40cm.

Statická nosnosť:300 kg
Rozmer pracovnej dosky:125x62 cm
Výška pracovného stola:105 cm

Na produkt sa vzťahuje doživotná záruka Lincos®!

  Prepravné parametre

  Hmotnosť produktu32.00kg
  Šírka126.00cm
  Dĺžka63.00cm
  Výška17.00cm

  19 other products in the same category:

  Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

  Volajte nás zadarmo cez Viber!

  Viber +421 915 827 774 sk cz hu