Kód produktu: MB4780200
Popis produktu
Popis
- Digitálny sklonomer
- Rozsah merania ±180° (0°-360°)
- Presnosť ±0.1°
- Rozlíšenie 0.1°
- 4-miestny LCD displej
- Meranie absolútnej hodnoty sklonu (rovina=100°)
- Napájanie 1x 3V batéria typ CR2032
- Rozmery 51x33x51mm
- Hmotnosť bez batérie 114g
- Automatické vypnutie po 5 minútach nečinnosti
- Silné magnety na spodnej strane sklonomeru pre uchytenie na kovových predmetoch
- Funkcia HOLD pre podržanie nameranej hodnoty uhla na displeji
- Grafická signalizácia zmeny polohy sklonomeru voči nastavenému uhlu
- Látkové puzdro chráni sklonomer proti poškodeniu
Balenie produktu
| Číslo balíka | Rozmery | Hmotnosť |
|---|---|---|
| 1 | 0 x 0 x 0 cm | 0.3 kg |
Ďalšie produkty v tejto kategórii
Sada montážnych pák, úderová, 200, 300, 450, 600mm
4-dielna sada páčidiel s ergonomickými rukoväťami a zahnutými hrotmi v dĺžkach 200mm, 300mm, 450mm a 600mm.