Kód produktu: MG04J1008
Značka: Lincos
Popis produktu
Popis
- Vhodné pre ložiská s rozmerom 105-150mm
- K použitiu separátora je nevyhnutné aj sťahovacie zariadenie
- Separátor je vhodné na podoprenie a sťahovanie ložisiek, ozubených kolies z hriadeľov
- Umožňuje rýchlu prácu
- Vhodné pre odstránenie ložisiek, ozubených kolies, puzdier
Balenie produktu
| Číslo balíka | Rozmery | Hmotnosť |
|---|---|---|
| 1 | 20 x 20 x 4 cm | 0.5 kg |
Ďalšie produkty v tejto kategórii
Sada sťahovákov guľkových ložísk, 12ks
Kód produktu: MG94151
Sada sťahovákov ozubených kolies a ložísk s 2 a 3 čeľusťami
Kód produktu: MG04J1125
Separátor ložísk, 10-30mm
Kód produktu: MG04J1171
Sada sťahovákov ložísk, 14ks
Určené na sťahovanie ložísk z hriadeľa a oddeľovanie puzdier ložísk.
Kód produktu: DK-230589
Súprava sťahovákov ložísk, 9ks
Kód produktu: DK-230590
Hydraulický šťahovák na ložiská, náboje, 10T, sada
Vhodné na sťahovanie nábojov, prírub, ozubených kolies a ložísk.
23-dielna sada sťahovákov na demontáž vnútorných ložísk
Kód produktu: MG93354
3-čeľusťový sťahovák vodiacich ložísk s vnútorným priemerom: 12-38mm
Určené na demontáž objímkových ložísk a puzdier (12–38 mm vnútorný krúžok). Vyrobené z kovanej, tepelne upravenej ocele odolnej voči korózii so stabilným, protišmykovým trojčeľusťovým dizajnom.
Sada univerzálnych sťahovákov
Sada sťahovákov na ložiská, 30-50mm, 50-75mm
Kód produktu: JBM51125
Sťahovák ložísk a ozubených kolies s 2 ramenami. 100 mm
Dvojčeľusťový prevod a sťahovák ložísk s nastaviteľnou hĺbkou a šírkou upnutia.
Kód produktu: G02200
Sťahovák ložísk a ozubených kolies s 2 ramenami. 150 mm
Dvojčeľusťový sťahovák s nastaviteľnou hĺbkou a šírkou upnutia.
Kód produktu: G02201
Sťahovák ložísk a ozubených kolies s 2 ramenami. 200 mm
Dvojramenný sťahovák ložísk – vnútorný / vonkajší, 75 mm
Dvojramenný vonkajší/vnútorný sťahovák, maximálna šírka uchytenia 70mm, hĺbka 37mm, kovaný chróm-vanádiová oceľ.