O NÁS

NAŠA FIRMA 

Autoservis, pneuservis, dielenské vybavenie a náradie

Pneumatický uťahovák, gola sada, vyzúvačka pneumatík, vyvažovacie zariadenie, automatická plnička klimatizácie, kompresor, dvojstĺpový a nožnicový zdvihák, montážna pasta na pneumatiky, pieskovacie zariadenie, dielenský lis, geometria kolies, diagnostické zariadenie, montážna lampa, a ešte viac iné náradie, zariadenie, vybavenie. Distribúcia profesionálnych špeciálnych náradí pre opravu vozidiel, opravu pneumatík, predprípravné a údržbárske práce.

U nás naozaj všetko nájdete v oblasti autoopravárenských náradí a zariadení, montážnych príslušenstiev! Ponúkame všetko čo potrebuje autoservis alebo pneuservis, od najmenšej sady skrutkovačov cez vyvažovacie zariadenie až po mobilné skrine pre náradie.

Profesionálne náradie nie len pre profesionálov.
Lincos autoopravárenské náradie

  • Kvalitné produkty
  • Odborná zákaznícka služba
  • Rýchla a bezpečná dodávka tovaru

NÁŠ TÝM

V súčasnej dobe do našich obchodov v Maďarsku a Slovinsku našich zákazníkov očakávame  s obrovskými skladovými zásobmi. V rámci Európy cez našich distribútorov sme prítomný v 22 krajinách, aby sme pozorovali a uspokojovali potreby našich zákazníkov a partnerov.

Nielen predávame, ale ponúkame spoľahlivé servisné zázemie, poradenstvo a pomoc

RECENZIE

Som spokojný s nakúpenou vyzúvačkou a vyvažovačkou. Perfektne fungujú.

Sándor Vadas

Produkty sú dobré a naozaj aj použiteľné. Vydržia viac rokov. Služba zákazníkov? Je veľmi dobrá, sú láskavý a ochotný pomáhať pri otázkach. Vidno, že vedia čo predávajú.

Zoltán Suhajda


Volajte nás zadarmo cez Viber!

Viber +421 915 827 774 sk cz hu